« LOOKBOOK »

SPOSA


NEWSLETTER

Wpis został przyjęty!

 

 

SALON
SPOSA

Żeromskiego 2
35-001 Rzeszów

tel.:+48 17 850 85 05
e-mail: salon@sposa.pl

----

PRACOWNIA
ATELIER SPOSA

Wspólna 2G/106
35-205 Rzeszów

tel.+48 17 863 31 41 e-mail: biuro@sposa.pl

COO
KIES
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
POLITYKA STOSOWANIA PLIKÓW COOKIES I ZASADY PRYWATNOŚCI.
fundusze europejskie
Studio Mody Ślubnej SPOSA Elżbieta Pacyna realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich: "Internacjonalizacja Atelier SPOSA na rynkach zagranicznych poprzez udział w międzynarodowych targach dla branży modowej".
Celem projektu jest rozwój działalności eksportowej firmy Studio Mody Ślubnej SPOSA Elżbieta Pacyna poprzez udział w targach międzynarodowych dla branżowego programu promocji MODA POLSKA.Rezultatami projektu będzie wzrost przychodów z eksportu i podpisanie nowych kontraktów na rynkach zagranicznych. W wyniku udziału w targach branżowych i indywidualnej wyjazdowej misji gospodarczej, firma pozyska potencjalnych klientów na rynkach zagranicznych, a następnie podpisze umowy handlowe z wybranymi klientami. Działania te przełożą się na pozyskanie nowych rynków zbytu oraz większą liczbę składanych zamówień na suknie ślubne. Dzięki promocji firmy na targach zwiększy się rozpoznawalność marki oraz promowanie polskich produktów na arenie międzynarodowej.
Dofinansowanie projektu z UE: 484 200.00 zł.
Wkład Funduszy Europejskich :75%

Studio Mody Ślubnej SPOSA Elżbieta Pacyna realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich: "Internacjonalizacja Atelier SPOSA na rynkach zagranicznych poprzez udział w programie promocji branży mody polskiej".
Cel projektu: Rozwój działalności eksportowej firmy Studio Mody Ślubnej SPOSA poprzez udział w targach międzynarodowych dla branżowego programu promocji MODA POLSKA.
Dofinansowanie projektu z UE: 278 885,00 zł

NEWSLETTER

Zapisz się i bądź na bieżąco:

Kliknij i przytrzymaj aby powiększyć