« LOOKBOOK »

Kontakt


SPOTKAJMY SIĘ!

Zależy nam, by każda z Was otrzymała suknię, w której będzie wyjątkowo się czuła i doskonale wyglądała.

Spotkajmy się, by porozmawiać o szczegółach i dopasować kreację idealną do Twoich potrzeb.

KONTAKT DLA KLIENTÓW
BIZNESOWYCH – KLIKNIJ TUTAJ

Chcesz umówić się na spotkanie w naszym salonie? Prześlij nam wiadomość, skontaktujemy się z Tobą.


  SALON
  SPOSA

  Żeromskiego 2
  35-001 Rzeszów

  tel.:+48 17 850 85 05
  e-mail: salon@sposa.pl

  ----

  PRACOWNIA
  ATELIER SPOSA

  Wspólna 2G/106
  35-205 Rzeszów

  tel.+48 17 863 31 41 e-mail: biuro@sposa.pl

  COO
  KIES
  Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
  POLITYKA STOSOWANIA PLIKÓW COOKIES I ZASADY PRYWATNOŚCI.
  fundusze europejskie
  Studio Mody Ślubnej SPOSA Elżbieta Pacyna realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich: "Internacjonalizacja Atelier SPOSA na rynkach zagranicznych poprzez udział w międzynarodowych targach dla branży modowej".
  Celem projektu jest rozwój działalności eksportowej firmy Studio Mody Ślubnej SPOSA Elżbieta Pacyna poprzez udział w targach międzynarodowych dla branżowego programu promocji MODA POLSKA.Rezultatami projektu będzie wzrost przychodów z eksportu i podpisanie nowych kontraktów na rynkach zagranicznych. W wyniku udziału w targach branżowych i indywidualnej wyjazdowej misji gospodarczej, firma pozyska potencjalnych klientów na rynkach zagranicznych, a następnie podpisze umowy handlowe z wybranymi klientami. Działania te przełożą się na pozyskanie nowych rynków zbytu oraz większą liczbę składanych zamówień na suknie ślubne. Dzięki promocji firmy na targach zwiększy się rozpoznawalność marki oraz promowanie polskich produktów na arenie międzynarodowej.
  Dofinansowanie projektu z UE: 484 200.00 zł.
  Wkład Funduszy Europejskich :75%

  Studio Mody Ślubnej SPOSA Elżbieta Pacyna realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich: "Internacjonalizacja Atelier SPOSA na rynkach zagranicznych poprzez udział w programie promocji branży mody polskiej".
  Cel projektu: Rozwój działalności eksportowej firmy Studio Mody Ślubnej SPOSA poprzez udział w targach międzynarodowych dla branżowego programu promocji MODA POLSKA.
  Dofinansowanie projektu z UE: 278 885,00 zł

  NEWSLETTER

  Zapisz się i bądź na bieżąco:

  Kliknij i przytrzymaj aby powiększyć